Kolorowanki dla dzieciPobierz także darmową aplikacje Kolorowanki dla dzieci na telefon lub tablet.

Kolorowanki dla dzieci za darmo to gra pełna wspaniałych kolorowych obrazków. Dzieci znajdą w tej książeczce mnóstwo ulubionych zwierzątek do kolorowania jak kotki, pieski czy wesołe owieczki, a nawet zabawnego niedźwiadka. Aplikacja ta przeznaczona jest dla przedszkolaków jak również uczniów klas 1-3.

Kolorowanki dla dzieci są polecane przez kanał RosNutki TV – https://www.youtube.com/RosNutkiTV

Gra Kolorowanki dla dzieci jest bardzo prosta w obsłudze dlatego nawet bardzo małe dzieci pokochają ją i będą czerpały radość z długiej, kreatywnej zabawy. Jest to doskonała aplikacja zawierająca kolorowanki i malowanki, kształtująca motorykę małej rączki. Dzieci mogą ćwiczyć sprawność manualną, cierpliwości i umiejętność skupiania uwagi. Starszym dzieciom spodobają się puste obrazki do kolorowania i malowania – w ten sposób same będą mogły tworzyć własne piękne obrazki, młodszych ucieszą pojazdy: samochody, traktory czy samoloty. Zakolorowane strony zapisują się w notatniku i można do nich powrócić.

Jeśli Twoja córeczka kocha rysunki dla dzieci znajdzie tu Kopciuszka, Śnieżkę i Arielkę, a 120 kolorowych kredek oraz różne rodzaje pędzelków pomogą jej w ich malowaniu i kolorowaniu. Wirtualna książeczka z kolorowankami dla dzieci zawiera ponad 70 szablonów do malowania i kolorowania. Jeśli twój synek uwielbia kolorowanki online na pewno spodobają mu się nasze darmowe kolorowanki: dinozaury, statki czy autobusy. Oprócz pojazdów, samolotów i dinozaurów pośród kilkudziesięciu obrazków do kolorowania znajdują się również te zwiastujące Święta Bożego Narodzenia jak i Wielkanoc.

kolorowanki dla dzieci

kolorowanki dla dzieci

kolorowanki dla dzieci

kolorowanki dla dzieci