RosNutki

Aplikacje

Nowe


Kolorowanki dla dzieci
Kolorowanki


dla dzieci

Kolorowanki dla Dzieci

Kolorowanki dla dzieci to gra pełna wspaniałych kolorowych obrazków. Dzieci znajdą w tej książeczce mnóstwo ulubionych zwierzątek do kolorowania jak kotki, pieski czy wesołe owieczki, a nawet zabawnego niedźwiadka.
Więcej

123 Kids Fun Puzzle Academy
123 Kids Fun


Puzzle Academy
Puzzle Academy to jedna z najlepszych gier i zabaw edukacyjnych dla małych dzieci i przedszkolaków.
Puzzle Academy to układanka rozwijająca percepcje wzrokowe, koordynację wzrokowo- ruchową, sprawność manualną, koncentrację i uwagę dziecka.
Stopień trudności układanek można w prosty sposób dostosować do wieku i dojrzałości rozwojowej dziecka.
Więcej

Muzyczne


123 Kids Fun Music Box
123 Kids Fun


Music Box
Piękna i prosta aplikacja muzyczna dla najmłodszych, która inspiruje i zachęca maluchy do tworzenia pierwszysch, własnych kompazycji.
Piękne preludium do świata muzyki dla najmłodszych.
Więcej

123 Kids Fun Music
123 Kids Fun


Music
123 Kids Fun MUSIC pozwól swojemu dziecku odkrywać świat pełny muzycznych instrumentów!
Ta protsa, intuicyjna aplikacja zawiera 25 instrumentów muzycznych w celu odkrywania świata muzyki i zabawy: : interaktywny ksylofon , Bębny, Gitary, Trąbki, Fleciki, Dzwonki, i wiele, wiele innych!
Więcej

123 Kids Fun Baby Tunes
123 Kids Fun


Baby Tunes
Muzyczna, pełna pięknych dźwięków aplikacja dla dzieci w przedziale wiekowym 1-3.
Witaj w wyjątkowym świecie pełnym obrazów, dźwięków i animacji!
Więcej

123 Kids Fun Dragon Piano
123 Kids Fun


Dragon Piano

123 Kids Fun Dragon Piano

Ta aplikacja zapewni świetną rozrywkę Twojemu Maluchowi. Ci najmłodsi ucieszą się z wesołych dźwięków pianinka, soczystych kolorów i zabawnych animacji. Starsi natomiast mogą nauczyć się grać samodzielnie trzech popularnych piosenek.
Więcej

Dla maluszków


Zabawa w chowanego
Zabawa


w chowanego

Zabawa w chowanego

Dzięki naszej aplikacji twoje dziecko odkryje krok po kroku świat dźwięków i odpowiadające im postacie lub przedmioty. Zabawa w chowanego to interaktywna gra edukacyjna dla najmłodszych.
Więcej

Moje Pierwsze Słowa
Moje


Pierwsze Słowa

Moje Pierwsze Słowa

Program zawiera 88 dużych, kolorowych kart uporządkowanych w 11 kategoriach oraz 4 gry, dzięki którym Twoje dziecko może w łatwy i przyjemny sposób utrwalić swoją wiedzę. Są to zgadywanki, w których dziecko zbiera punkty za każdą poprawną odpowiedź.
Więcej

Dla przedszkolaków


Cyferki dla Dzieci
Cyferki


dla Dzieci

Cyferki dla Dzieci

Chcesz nauczyć swoje dziecko cyfr od 1 do 10? Z naszą aplikacją to bardzo proste. Twoje dziecko używając aplikacji będzie umiało bez problemu powiedzieć, pokazać na palcach a nawet napisać cyfry.
Więcej

Alfabet dla Dzieci
Alfabet


dla Dzieci

Alfabet dla Dzieci

Aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z polskim alfabetem. Każda litera została zilustrowana czterema wyrazami, spośród których jeden jest animowany i wzbogacony o charakterystyczny dla danego przedmiotu dźwięk. Połączenie skojarzenia liter z obrazkami oraz z nagraniem polskiego lektora to bardzo skuteczna metoda na szybką i przyjemną naukę alfabetu.
Więcej